Sky-Frame on ainulaadne arhitektuurilahendus, mis kaotab sise- ja välisruumide vahelt nähtavad piirid. Sky-Frame võimaldab luua põrandast laeni aknaid ja seda kogu seina ulatuses: sirgeid, raadiuse järgi painutatud või kaldaknaid. Sky-Frame'i lükandsüsteemid ühendavad alumiiniumkonstruktsioonide õhulisuse ja stiilitunnetuse, individuaalse disaini ja moodsa arhitektuuri.
CLASSIC
Nimetus „Classic" ei tekita mitte ainult seoseid klassikaliste nelinurksete vormidega, vaid toonitab ka selle süsteemi kui Sky-Frame'i esimese vormi ajaloolist tähendust.
ARC
Sky-Frame Arc lükandelemente kasutatakse painutatud klaasfassaadide loomiseks, lisades sellega fassaadile loomulikuna mõjuvaid piirjooni. Painutatud klaasidega konstruktsioonid tagavad sujuva töö ja vajadusel on neid võimalik automaatsete ajamitega varustada. Süsteem loob hulgaliselt täiendavaid arhitektuurivõimalusi.
SLOPE
Lükandaknaid Sky-Frame Slope saab paigaldada kallakuga sisse- või väljapoole, sõltuvalt arhitektuuri nõudmistest. Spetsiaalsed kelgud on võimelised kandma mistahes vertikaalseid ja horisontaalseid koormusi, tagades sellega suurepärased liikuvusomadused. Kaldest olenemata vastab süsteemi drenaaž kõigile vee mitteläbilaskvuse nõuetele.
PIVOT
Pivoti süsteemis pöörlevad uksed ümber asümmeetriliselt paigutatud telje, luues ajutise avatud struktuuri. Elektromehaaniline mitmepunktiline blokeerimissüsteem tagab ohutuse.
SKY-FRAME'i süsteemid liiguvad täielikult lahti ja need on võimelised kogu fassaadi n-ö ära kaduma panema. Interjöör sulandub eksterjööriga tänu hiilgavale tehnilisele lahendusele. Me kasutame seda süsteemi, kui siseruumid on välisruumiga ühendatud või kui meil on vaja fassaadi avada.
Gus Wustemann, elab ja töötab Zürichis ja Barcelonas
SKY-FRAME 1
Monoliitne klaas süsteemis Sky-Frame 1, paksusega 12 mm, sobib paigaldamiseks kohtadesse, mis ei nõua soojusisolatsiooni. Süsteemi kuuluvad ka spetsiaalsed libisevad tihendid, mis tagavad hea heliisolatsiooni.
SKY-FRAME 2
Suurepärased heli- ja soojusisolatsiooni näitajad, mida tehnoloogia Sky-Frame 2 tagab, on muutnud selle kõige populaarsemaks Sky-Frame'i lahenduseks. Õhuke (paksusega kõigest 30 mm) ühekambriline klaaspakett on ennast õigustanud suurepärase lahendusena paljude kliimavöötmete jaoks.
SKY-FRAME 3
Süsteem Sky-Frame 3, 54 mm paksuste klaaspakettidega, vastab kõige kõrgematele standarditele. Kahekambrilised klaaspaketid tagavad täiendava vastupidavuse ja veelgi suurema vastupanu tuule tekitatavale koormusele.
FLY
Kui ilma karkassita sääsevõrk Fly ei ole kasutusel, on see täielikult raami sisse ära peidetud. Kulumiskindlad Vectrani kiust valmistatud pingutusnöörid ja kogu süsteemi sektsioon tervikuna tagavad parima vastupidavuse ja vastupanuvõime keskkonnamõjude suhtes. Võrk saab olla kuni 1 m lai.
GUARD
Sky-Frame'i standardne mudel pakub suurepärast vastupanu sissemurdmise korral. Lükandakendesse on võimalik paigaldada mitmesuguseid täiendavaid komponente, mis vastavad ohutuse erinõuetele.
DRIVE
Elektriajam tagab lükandelementide lihtsa ja praktiliselt hääletu juhtimise vaid nupuvajutusega. Ajam on peidetud laesektsiooni sisse ja võimaldab aknapooltel automaatselt liikuda.
INLINE
Sky-Frame'i süsteem on täiendatud filigraanse postiga, mille nähtav laius on kõigest 30 mm. See võimaldab suurtel pindadel liikumatuid klaaspaneele lükandelementidega ühendada, moodustades ühtlase, katkematu seina.
Individuaalsus
Sky-Frame mõistab oma klientide nõudmisi ja pakub suurepäraseid lükandlahendusi igaks eluolukorraks – olgu see siis linnaelu korteris või muretu puhkus maamajas.
Mugavus
Sky-Frame'i süsteem sisaldab endas mitmeid erinevaid funktsioone, mis on mõeldud mugavuse suurendamiseks. Ribakardinad tagavad kaitse tugeva päikesevalguse eest. Sääsekaitsevõrgud võimaldavad nautida sooje suviseid päevi ja õhtuid ilma putukateta. Automaatsed ajamid kindlustavad hääletu ja sujuva liikumise ning vajadusel ka kaugjuhtimise. Sky-Frame'i klaasist lükandaknad on mõeldud ka paremaks ohutuse tagamiseks. Lisaks ohutu klaasi kasutamisele võivad need täiendavalt signalisatsioonianduritega varustatud olla.
Esteetika
Kasutades põrandast laeni ulatuvaid klaasist aknaid, painutatud või kaldkonstruktsioone, paneb Sky-Frame aluse erakordsetele ruumilistele kontseptsioonidele ja silmapaistvale arhitektuurile. Täielikult klaasist ja varjatud lävedega uksed avavad interjööri. Sise- ja välisruum sulanduvad ühte, et luua üks ühtne elukeskkond. Nišilahendused võimaldavad lükandakendel vaateväljast täielikult ära kaduda. Nagu kõlab Sky-Frame'i loosung – „A view, not a window". Sky-Frame – see on vaade aknast, mitte aknad. Selles peitubki asja mõte.
Tehnoloogiad
Keeruline, kuid läbimõeldud detailidega tehnoloogia on Sky-Frame'i insenerimeisterlikkuse tõestuseks, kuid samas on see kasutuses harukordselt lihtne. Progressi ja pideva arenemise nõuded on Sky-Frame'i ettevõtte nägemuses tugevalt kinnistunud ja peegelduvad arvukates innovatsiooniauhindades, mida ettevõte seni saanud on. Sky-Frame'i tehnoloogia on 100% Šveitsis valmistatud. Sky-Frame on täpse inseneriteaduse sünonüüm ja toote maksimaalse kvaliteedi suunas püüdlemine.

Arhitektide tagasiside

Sky-Frame avaldab muljet arhitektidele ja klientidele üle maailma. Vaadake videot, siis saate teada.
Hooned on nagu inimesed. Ühele sobivad paremini sarvraamidega prillid, teised eelistavad kergeid alumiiniumist raame. Ja Sky-Frame annab meile, arhitektidele, võimaluse selline valik teha. Klient saab valida, mida ta eelistab — kas sarvraamidega või alumiiniumist raamidega prille. Sky-Frame'i aknad võimaldavad luua peaaegu ilma raamideta panoraamvaate, kus siseruum läheb sujuvalt üle välisruumiks.
Peter Kunz
Arhitekt Peter Kunz Sky-Frame'i kohta
Gus Wüstemann
Arhitekt Gus Wüstemann Sky-Frame' kohta
Süsteem Sky-Frame sobib ideaalselt meie arhitektuurilahenduste jaoks, kuna see justkui lahustub õhus ja hoone muutub akendest vabaks. Tänu sellele on siseruum kaetud välisruumiga, mis näeb lihtsalt fantastiline välja. Kliendi jaoks seisneb eelis selles, et ta saab eluruumi, millel ei ole aknaid, olgu siis põhjas või lõunas, ja sel moel saab ta tegelikkuseks teha oma kõiki elustiili puudutavaid unistusi.
Kui tahaks massiivse seina üldse ära kaotada, tuleb kohe mõttesse Sky-Frame. Sky-Frame on piiride kõige ülim miinimum, mida on üldse võimalik endale hoone sise- ja välisruumi vahel ette kujutada. Piire praktiliselt ei olegi. See on muidugi fassaadide väljatöötamisel suur saavutus. Kliendi jaoks tähendab see pikaaegset kokkupuudet. Ta on iga päev Sky-Frame'i paneelidega kontaktis, elab nendega koos. Ta puudutab neid, vaatab läbi nende. See on omamoodi maastikuline interjöör. Nende puudutamine, nende avamine pakub erilist naudingut. See väike tegevus muutub Sky-Frame'i abil peaaegu teatraalseks etteasteks.
Peter L. Wilson
Arhitekt Peter L. Wilson Sky-Frame'i kohta
Andreas Schmitzer
Arhitekt Andreas Schmitzer Sky-Frame'i kohta
Sky-Frame – see on turul huvitav toode, kuna see pakub väga kergeid ja elegantseid konstruktsioone, tänu millele õnnestub parimal viisil ellu viia läbipaistvuse ideed, mida paljud projektid nõuavad. See saavutatakse tänu süsteemile, kus kõik muud komponendid peale konstruktsiooni ja klaasi on miinimumini viidud. Kliendi jaoks on kasu ilmselge ja seisneb selles, et see kõrgtehnoloogiline süsteem on igapäevases kasutuses võimalikult lihtne ja lisaks on sellel kvaliteetne disain. Sky-Frame on arendussektoris väga hästi esindatud ja on tehniliselt alati kõige kaasaegsemal tasemel. Ja millised meie spetsiaalsed nõudmised ka ei oleks, võime me alati arvestada sellega, et need saavad täidetud.
Nagu varem, nii jääb ka nüüd elumajade ehitamise juures paljude klientide poolt sageli tsiteeritavaks sooviks – „Nii palju läbipaistvust kui vähegi võimalik". Meie oleme hoonete projekteerimisel hea meelega selle mõttega nõus. Sky-Frame'i õhukesed profiilid ja paneelide liuglev teostus annavad võimaluse piiramatu maastikupanoraamiga vaate loomiseks. Selle süsteemi abil saab võimalikuks ruumi muutmine — hoone näitab iga kord erinevat nägu, avaneb teistsugusena.
Marcus Kaestle, Andreas Ocker и Michel Roeder
Arhitektid Marcus Kaestle, Andreas Ocker ja Michel Roeder Sky-Frame'i kohta
Chalet Marmotte
Architect: Unbekannt | Source: Unbekannt
Einfamilienhaus in Guarda
Architect: Roger Vulpi | Source: Ralph Feiner
Einfamilienhaus R.H.
Architect: Endres Architekten | Source: Atelier für Fotografie, René Rötheli
Haus mit Atelier
Architect: C18 Architekten | Source: Brigida Gonzalez
Faculty Club
Architect: Shift Architecture | Source: René de Wit
Haus G
Architect: Bembé und Dellinger Architekten | Source: Brigida Gonzalez
Faculty Club
Architect: Shift Architecture | Source: René de Wit
Einfamilienhaus R.H.
Architect: Endres Architekten | Source: Atelier für Fotografie, René Rötheli
Wochenendhaus in Bammental
Architect: Thomas Fabrinsky | Source: HeidelbergCement AG, Steffen Fuchs
Villa Infernetto
Architect: Roberta Giordano Sorisi, Italy | Source: Noch keine Angaben
Lakeside Villa
Architect: Lab32 architecten, Loek Stijnen Source: René de Wit
Spencer Park
Architect: MG Architects | Source: Andy Le Gresley Photography
1023 Bay View House
Architect: Craig Steere Architects | Source: Angus Martin
Villa Richterswil
Architect: Kunz und Mösch GmbH | Source: Tom Bisig
House at Attersee
Architect: Backraum Architektur | Source: Jens Weber
Cefn Castell
Architect: Stephenson ISA: STUDIO | Source: Andrew Wall
Kirjutage ja helistage meile. Meile tõesti meeldib suhelda meie klientidega.
Phone: +3726682494
E-mail:
[email protected]

OÜ HQGLASS | REG. 14272481 | VAT EE102039018